Hakkımızda

Hanımeli bindallı ve organizasyon bir balıkesir markasıdır. Hanımeli bindallı tamamı 2019 tasarımı olmak üzere sizlere bindallı kaftanda yüzbinden fazla renk ve model seçeneği sunan yalnızca balıkesir’de bölgedeki tek mağazadır. Hanımeli bindallı mira modelinin türkiye dağıtıcısı ve toptancısıdır. Hanımeli bindallı türkiyenin en büyük kaftan ve bindallı markası olan seyranlı modanın bölge bayisidir. Hanımeli bindallı balıkesirden tüm dünyaya toptan ve perakende bindallı ve kaftan satışı yapmaktadır. 2018 yılı itibari ile 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Üç beş model arasından değil 500 adet farklı model ve renk arasından dilediğiniz bindallı ve kaftanınızı seçme imkanı (kira bedeli ne olursa olsun hiç bir ek ücret istemiyoruz. Yalnızca size değil tam sekiz nedime ve arkadaşınıza da kına gecenizde bindallı veriyoruz. 16 Parçadan oluşan kına tahtımızı kuruyoruz. Verdiğimiz kına tepsisi ve sepetlerimiz bindallınıza uygun renkte osmanlı tarzı ağır modellerimizdendir. Dahası kına gecenizde kullanacağınız tüm malzemeleri birinci kalite olarak veriyoruz. 2000 TL 'yi bulan fiyatları size paket halinde sadece 1000 TL 'ye sunuyoruz. Kına gecenizde kullanacağınız tüm malzemelerinizi biz temin ediyoruz. Mega ve Lüks paketimizdeki ekiplerimiz 10 yılı aşkın süredir organizasyon alanlarında faaliyet gösteren anlaşmalı olduğumuz seçkin organizasyon firmalarıdır.
SONUÇ OLARAK…
HANIMELİ için “ÖNCE” yaratıcı düşünce ve özgünlük önemli; Çünkü bizim yolculuğumuzun çıkış noktası ve bileti budur! Organizasyonda elle tutulur gözle görülür bir şeyler var mı ? Varsa sağlam mı? Çünkü bu, bir sürü karmaşıklık içinde organizasyon yapalım varlığından daha önemli, doğru ve etkili tasarlanmalı; Çünkü o oyuncak değil, bilakis sizin en önemli gecenizdir. Belkide gücünüzün ve prestijinizin de temsilcisi olacaktır. Bu nedenle yaratıcı yönetmenimiz finale kadar şüphede, kaftan tasarımcılarımız mükemmeliyetçi, Organizasyon yöneticilerimiz aradığı memnuniyeti alana kadar müşkülpesent, dansçılarımız en iyisini yaptığına inanana kadar mesaide… İşte bu yüzden en prestijli organizasyonların görüşüldüğü yer ve en çok konuşulan eğlence organizasyon firması “HANIMELİ ORGANİZASYON VE BİNDALLI”